ALIM ŞARTLARIMIZ


 

RAMAZAN AYININ SONUNA KADAR DLC ŞARTI  YOK HEMEN BAŞVURUN!!

 Kanun Lojistiğe katılmak DLC gerektirmez!

 Topluluğumuzda herkes makam,rütbe farketmeksizin yaşını bilerek hitap etmelidir.

✓ Nizam Lojistiğin alt grubu Kanun Lojistik olup yeni gelenler DLC‘si eksiği olanlar buraya alınır. DLC paketlerini tamamlayan kişiler, oyun becerisi yeterli derecede olanlar, davranışlarında sıkıntı görmediğimiz kişiler Nizam Lojistik‘e alınır.

✓ Nizam Lojistik için şart olan DLC paketleri şunlardır; ” Going East , Scandinavia , Vive La France , Italia , Beyond the Baltic Sea , Heavy Cargo Pack , DAF Tuning Pack , Schwarzmüller Trailer Pack , Michelin Fan Pack, Raven Truck Design Pack , Mighty Griffin Tuning Pack , High Power Cargo Pack, Cabin Accessories , Wheel Tuning Pack , National Window Flags , Special Transport , Turkish Paint Jobs Pack , Metallic Paint Jobs Pack

✓ Nizam Lojistik‘e alım yaşı +18’dir. Kanun Lojistik‘e alım yaşı +16’dır.

✓ Nizam Lojistik’e alım için “En Az Oynama Süresi 300 Saat Olmalıdır”.

✓ Şirketimize alım için “En Fazla 3 Banınız Olmalıdır. Fazlası Kabul Edilmez”.

✓ Şirketimizde resmi konvoylarda küfür etmek yasaktır, her birey olgun davranmalıdır.

✓ Şirketimizde şakalar ve espriler yeri geldiğinde dozunu kaçırmamak icabıyla yapılabilir.

✓ Kimse kimseden üstün değildir, herkes sorun değil çözüm üretmeye bakmalıdır.

✓ Şirketimizde bilgisayarınızı açar açmaz “Discord” sunucumuza girmek zorunludur.

Şirketimizde Euro Truck Simulator 2‘de konvoy günleri şu şekilde olup (Salı,Perşembe,Cuma,Cumartesi) konvoya gelemediğiniz zaman mazaret bildirmeniz zorunludur…

✓ Şirketimizde her resmi konvoyun saati 21.00 toplanma olup 21.30 kalkıştır. Kalkış saatinde gelenler mazareti yoksa beklenmeyecektir gerekirse konvoya alınmayacaktır.

✓ Şirketimizde konvoy kurallarına uymak zorunludur. Örneğin; Sinyalleri kullanma, trafik diliyle anlaşma, takip mesafesini iyi ayarlama, kaza vesaire olduğunda napıyorsun ya vesaire gibisinden ortamı gerecek kelimeler kullanmamak, konvoylara saatinde gelinmesi, trafikte centilmen ve efendi davranmak , küfürlü ve gereksiz konuşmamak başta olan kurallardır.

✓ Şirketimizde Nizam Lojistik’e atanan kişiler aynı şekilde kendilerini geliştirip, çizgilerini bozmazlarsa Elit Şoför rütbesine atanırlar.

✓ Şirketimizde konvoylar Resmi Konvoy ve Özel Konvoy olmak üzere ikiye ayrılır. Resmi konvoylar her zaman planlı, gelinmesi zorunlu olan konvoylardır. Özel konvoylar gelinmesi zorunlu olmayan, doğaçlama yapılan konvoylardır.

✓ Şirketimizde kurucu üyeler üzerinde ne yetkiye sahipse aynı şekilde yönetim ekibide aynı yetkiye sahiptir, yönetim ekibi özenle seçilir.

✓ Şirketimizde bir şikayetiniz, bir isteğiniz, bir öneriniz olduğu zaman bunu kurucu veya yönetim ekibine bildirmeniz zorunludur.

✓ Son olarak yukarıda yazan bilgilendirmedeki asıl amaç nezih bir ortam, profesyonel şoförler, aile ortamı şeklinde devam etmesi içindir. 4 yıldır genelde aynı kurallar kullanılıp, bazı değişiklikler yapılmıştır. Şirkete girdikten sonra şartlara uyup kurallara uymayan, bizden olumsuz dönütler alan kişiler kurucu insiyatifine göre en fazla 3. uyarıda şirketten çıkarılır.

 

 


BİZE KATILIN


RAMAZAN AYININ SONUNA KADAR DLC ŞARTI  YOK HEMEN BAŞVURUN!!

Kanun Lojistiğe katılmak DLC gerektirmez! “

Nizam Lojistik Başvuru Politikası

Nizam Lojistik başvuru sayfasında yapılan tüm başvurular, yönetim ekibi tarafından değerlendirilmektedir. Yapılan tüm başvurulara olumlu veya olumsuz geri dönüş sağlanmaktadır. Nizam Lojistik yönetim kadrosunun bugüne kadar barındırdığı kurallar çerçevesinde, kişilerin menfaatleri doğrultusunda yanlış bilgi beyanında bulunmaları kesinlikle yasaktır. Nizam Lojistik başvurusu için verdiğiniz tüm bilgiler doğru ve tarafınıza ait olmalıdır. Tarafınıza ait olmayan bilgiler, başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir. Başvuru yapmanız durumunda, kişisel bilgilerinizin Nizam Yönetim ekibi tarafından saklanmasına izin vermiş sayılırsınız. Nizam Lojistik ailesinden ayrılmanız durumunda, bilgileriniz tamamen silinecektir. Nizam Lojistik üye başvuruları hakkında sıkça sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

Nizam Lojistik başvuru neticesi kaç günde belli olur?

Nizam Lojistik başvuru süresi yönetim kadromuzun yoğunluk düzeyine göre değişkenlik göstermekle birlikte, en fazla 15 iş günü içerisinde olumlu veya olumsuz sonuçlandırılmaktadır.

Nizam Lojistik üye başvurum olumsuz sonuçlandı, neden?

Nizam Lojistik üye başvurusu neticesinde size olumsuz bir mail geldiyse, bu durumda başvurunun ne sebeple olumsuz görüldüğü mail içeriğinde yer almaktadır. Eğer açıklamayı yetersiz görürseniz tekrar info@nizamlogistic.com adresine mail atabilirsiniz.

Nizam Lojistik kuralları gereğince başvuruda verilen bilgiler paylaşılıyor mu?

Nizam Lojistik üyesi olmak için verdiğiniz bilgiler kesinlikle diğer kişilerle paylaşılmamaktadır. Bilgileriniz yetkili sorumlumuz tarafından incelenip, başvurunuzun olumlu olması durumunda “Kişisel Bilgilerin Korunması Politikası” dahilince saklanmaktadır. Başvurunuzun olumsuz olması durumunda bilgiler sistem tarafından 3 iş günü içerisinde silinir.

Nizam Lojistik başvuru şartlarından bazılarını taşımıyorum, başvuru yapmalı mıyım?

Nizam Lojistik başvuru şartları arasında geçerli olan tüm etik ve maddi kurallar kalıcılık arz etmektedir. Başvuru yapmanız durumunda eksik özellikleri taşıyor olmanız, sizlerin başvurusunun olumsuz yanıtlanmasına sebebiyet verebilir.

Nizam Lojistik deneme süresi uyguluyor mu?

Nizam Lojistik alım politikası bünyesinde kişilerin tüm niteliklerinin değerlendirilmesi söz konusu olduğundan, kişilere resmi olarak bir deneme süreci uygulanmaz. Ancak kişi kısa veya uzun vadede, Nizam Lojistik vizyon ve misyonuna aykırı hal ve hareketlerde bulunursa istisna olmaksızın Nizam Lojistik çatısından ayrılmak zorunda kalır.

Başvuru öncesinde alım politikası hakkında sorularınız varsa buradan bizlere ulaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.

Sahip Olduğunuz DLC'leri Seçin.
(CTRL'ye basılı tutarak toplu seçim yapabilirsiniz.)